Hakkımızda

Türkiye'nin ilk Bayrak İmalatçısı

Bayrakçı bir devletin, bir milletin, bir Ulusun, egemenliğini eyaletlerin, şirketlerin, derneklerin kurum ve kuruluşları temsil eden ve o yörelerin tarihi, turistlik, renklerini özelliklerini yapısını Görsellerini Kumaşlar Üzerinde Bayrak Haline Dönüştüren Kişi ve Kuruluşlara Bayrakçı denir.

Ülkemizde bayrakçılık 1989'lı yıllardan önce kısıtlı ve belirli şartlar aranarak bayrakçılık yapılıyordu.1989'lı yılların son dönemlerine doğru bayrakçılık konusunda yapılan Kanuni değişiklilik neticesinde bayrakçı, bayrak sektöründe daha önem taşımaya başladı ve bayrakçılık önemli bir sektör haline gelmeye ve daha çeşitli bayrak ve flama üretimi yapılmasına başladı.

Bayrakçı konusunda kuralların en başında zamanında teslimat sürecini aşmamak ve bunu bir önem haline getirmek gelmektedir. Geç kalınmış Bayrak, flama, masa bayrağı, makam bayrağı, dijital baskı, Türk bayrağı, ATATÜRK Posteri açılış ve toplantılarda geç kalınmış olmasından dolayı müşteri tarafından hiçbir anlam ifade etmemektedir. Zamanında yetişmeyen bayrak,flama,afiş,poster,dijital baskı,fuar flaması,süs flaması,özel logolu bayrak ve flama ürünleri bayrakçı tarafından geri iade alınmalıdır. Bayrak sektöründe zamanında teslimat, ekonomik fiyatlar ve kaliteli ürünlerimiz ile her zaman yanınızda olmanın gururu içersindeyiz.

Bayrakçılık sektöründe öncülük yapan kuruluşlar arasında olmanın gururu içersinde mutluluk duymaktayız. Her 29 ekim cumhuriyet bayramı olduğu gibi bu cumhuriyet bayramında da toplu bayrak siparişlerinizde bayrakçınız Flama Bayrak firması olarak kargo ücretlerinizi biz ödüyoruz.

Hizmetlerimizde kaliteyi, satın aldığınız bayrak ve flama ürünlerimizde ki memnuniyetiniz bizim en büyük gurur ve referans kaynağımız olmaktadır. Flama Bayrak olarak bayrak ve bayrakçı sektöründe, gerek kaliteli ürün kullanımı gerekse işini ciddiye alan ve özveri ile çalışan firmamız ve elemanlarımızla yıllardır sizin memnuniyetinizi kazanarak hedeflerimize ulaşmayı başardık.

İstediğiniz resim yada amblemini bize getirin bilgisayar ortamında grafik çalışması yaparak dijital bayrak ve flama baskısını makinelerimizde yapmaktayız. Flama bayrak firması olarak bayrak ve flama baskısında fabrikasyon ve dijital baskı kalitesi ve güvenirliği ile zamanında size cevap verebilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bayrak üretimi son aşamada bitirdikten sonra bayraklarınız size naylon paketli olarak teslimatı yakın mesafelere yapılır. Bayrak ve ürünlerimiz Yurtiçi ve yurt dışı teslimatlarımızı anlaşmalı kargo firmaları ile eksiksiz teslim edilir. Bayrakçı olarak yurt içi teslimatları 24 saat süresince imalatını yapıp teslimatını yapmaktayız. Flama Bayrak bayrakçılık sektöründe öncülüğüne devam etmektedir.
2008 bayrakçıların yılı oldu: Bayrakçı firmaları 2008 yılında 24 saat mesai yapıyor özellikle bu yılın başlarında ki cumhuriyet mitingleri, Avrupa futbol şampiyonası ve 2009 yılının başında ki belediye seçimleri bayrakçı sektöründe yoğun çalışma temposuna girmesine neden oldu. Çoğu bayrakçı firmaları 7/24 çalışma temposuna girmiş durumda ve bayrakçılar almış oldukları siparişleri gününde teslimatları yapa bilmek için ekstra mesailerle taleplere cevap vermeye çalışıyorlar bazı bayrakçı firmaları yurt dışına açılmalarından dolayı Avrupa’daki bir çok ülke bayrak talepleri ülkemizdeki bayrakçı firmalarından karşılamasına neden oldu ülkemizdeki bayrak imalatçıların çoğu teknoloji teknikleriyle baskı tekniklerinin kullanmasından dolayı son derece kaliteli bayrak baskısına sahip olmasından dolayı Avrupa’daki bayrak taleplerinin bayrakçılarımız tarafından karşılanmasına neden olup bayrakçı sektörünün son derece hareketli ve yoğun talepleri karşılamasına neden olmaktadır