Flama Bayrak Nedir ve Nasıl Kullanılır

Flama Bayrak Nedir ve Nasıl Kullanılır

Flama Bayrak Kullanımı

Flama modelleri, genellikle bir ip üzerine dizilerek üretilmektedir. Yaygın olarak açılış törenlerinde kullanılmaktadır. Müşterinin taleplerine göre değişik boyutlarda üretilmesi mümkündür. Bazı kurum ve kuruluşlar bu üçgen şekildeki flamaları masa üzerinde tek başına da kullanmaktadır. Seçim dönemlerinde partilerde bu tip flamaları kullanmaktadır.

Bir diğer yaygın bilinen model ise kırlangıç flamalardır. Milli bayram ve resmi organizasyonlarda ülke bayrakları bu şekilde flama olarak mekanları süsleme amaçlı kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra firmalarda bu tip bayrakları kendi logoları ile ürettirebilmektedir. Farklı modellerde üretilen kırlangıç flamalar, beşgen, üçgen gibi birçok farklı modellerde üretilmektedir. Müşteri talebine göre farklı boyutlar da üretilme uygun bu modelde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bayrak piyasası içerisinde birçok farklı modelde bayrak çeşidi bulunmaktadır. Bayrak firmaları müşterilerin isteklerine uygun bayrak modellerini üretmektedir. Genellikle kurum ve kuruluşlar tarafından birçok farklı modelde bayrak üretilmektedir. Flama Bayraklar özel kumaş veya kağıtların üzerine kurumun simgesi, amblemi gibi işaretler basılarak üretilmektedir. Genel olarak direğe veya bir sopaya dikili kumaşlar tercih edilmektedir.

Bayrak Flama Çeşitleri

Üçgen şekilleri ile bilinen bayrak flamalar birden fazla modele sahiptir. Kendi aralarında flama bayrak modelleri, üçgen flama, kırlangıç flama gibi modelleri ile bilinmektedir. Reklam amaçlı olarak da bu model bayraklar açılış törenleri gibi günlerde kullanılmaktadır. Üçgen süs Flamaları inceleyebilirsiniz.

Bayrak çeşitlerinin üretimleri ve kullanılacak yerlere göre de değişik modellerde üretilmektedir. Bu nedenle fiyat aralıkları da değişkenlik göstermektedir. Bayrak firmasına sipariş vermeden önce kullanılacak amaç ve mekan hakkında detaylı bilgi vermek gerekmektedir. Böylece sizin için en uygun modelde flama bayrak üretimi yaptırabilirsiniz. Reklam amaçlı olarak kullanılacak olan flamalarda üçgen şeklinde üretilen modeller tercih edilmektedir.